پشتیبانی

0

در این برگه سعی کردیم به بعضی نکته‌ها و سوالهایی که ممکنه در حین کار یا استفاده از آرتینا برای شما پیش اومده باشه اشاره کنیم. اگه جواب سوالتون رو اینجا پیدا نکردین، لطفاً  از طریق برگه تماس با ما یه پیام برامون بفرستین و موضوع موردنظرتون رو با ما در میون بذارین. ما حتما می‌خونیم، بررسی می‌کنیم و بهتون جواب می‌دیم.

حمل و نقل و روش محاسبه هزینه پستی برای ارسال محصولات


  • هزینه‌ی ارسال محصولات دستی سفارش داده شده از بازار هنری میتونه وابسته به شهر و آدرس گیرنده متفاوت باشه.

  • هزینه‌های پستی بر اساس وزن و مسافت مبدا تا مقصد محاسبه میشن.

  • در صورتی که سبد خرید شما حداقل ارزشی برابر با 100 هزار تومان داشته باشه، آن اون رو بصورت رایگان براتون ارسال می‌کنیم.

  • اگر شما چند محصول از چند فروشگاه مختلف خرید کنین، چون فروشندگان ما از شهرهای مختلف ایران هستند و هرکدوم جداگانه از شهر خودشون سفارش شما رو براتون ارسال می‌کنند، بنابر این هزینه پستی هر فروشگاه به صورت جداگانه محاسبه می‌شه.

  • درضمن در حال حاضر، تنها گزینه‌ی ما برای ارسال سفارشهای شما فقط پست پیشتاز است.

ساخت فروشگاه هنری 

ساخت فروشگاه محصولات هنری در آرتینا رایگان هست.

اما معادل ۵ درصد از درآمد فروش هر محصول – تحت عنوان “هزینه‌ی بهره‌برداری از خدمات نرم افزاری آرتینا” توسط آرتینا دریافت میشه.

ارسال کارت پستال یا هدیه از طرف شما به فرد موردنظرتون

ما به این فکر می‌کردیم که چه خوب می‌شد اگه می‌تونستیم کاری برای افرادی که دوست دارن یکی از کارت‌پستال‌ها یا دست‌سازه‌هایی رو که از بازار هنری آرتینا میخرن ولی اون رو برای خودشان نمی‌خوان و دوست دارن اون رو به یه دوست یا به هر عزیزی در مکان یا شهر دیگه‌ای هدیه کنن، و فرصت و حوصله‌ی رفتن به دفترهای پستی برای ارسال هدیه‌شون رو هم ندارن، انجام بدیم.

برای این منظور، ما یه فرم طراحی کردیم با عنوان:

فرم ارسال هدیه

خواستیم بهتون بگیم که اگه شما هم چنین دغدغه‌ای داریk، می‌تونین بعد از خریدن کارت‌پستال یا هر دست‌سازه و محصول دلخواه‌تون، اون فرم را تکمیل کنین و برای ما ارسال کنین، تا ما هدیه‌ی شما را از طرف خودتون، در محدوده‌ی تاریخ مورد نظرتون، و حتی اگه دوست داشتین با یک دست‌نوشته‌ی کوتاه محبت‌آمیز از طرف خود شما (که اون رو در همون فرم برامون می‌نویسین) برای فرد موردنظرتون ارسال کنیم.

اطلاع از تخفیف، ارسال رایگان، اهداء جایزه‌ی خرید با دریافت پیامک از طرف آرتینا

زیر مشخصات هر محصول، یه گزینه‌ای هست با عنوان:

به من از طریق پیامک اطلاع بده

شما می‌تونین با زدنِ تیک کنار این گزینه و ثبت شماره‌ی موبایل‌تون، هر زمان که برای دست‌سازه‌ی دلخواه‌تون تخفیف در نظر گرفته شد، یا امکان ارسال پستی رایگان براش فراهم شد، یا به همراه خریدش یه جایزه یا هدیه‌ای هم در نظر گرفته شد بلافاصله ازش باخبر بشید؛

و برای خرید محصول دلخواه‌تون اقدام کنین تا بتونین از اون امکانات استفاده کنین.

البته برای درخواست دریافت پیامک به این منظور، باید اول به سایت لاگین کرده باشین. (اگه هنوز در سایت ثبت نام نکردین، میتونین سریع و آسون با شماره موبایلتون – چه از طریق گزینه‌ی ورود در سمت چپ بالای سایت یا از این صفحه ثبت نام کنین)

بنابراین هر زمان و به محض اینکه محصول یا دست‌سازه‌ی دلخواه شما مشمول هر یک از وضعیت‌هایی شد که با زدن تیک انتخاب کرده‌ بودین، ما سریعاً با یه پیامک بهتون اطلاع می‌دیم.

آرتینا
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0