سال جدید با پلنرهای روزانه هفتگی ماهانه و سالانه

1

دیدین که گاهی از این گلایه می‌کنیم که چقدر زمان سریع میگذره.

چقدر زود شب شد، چقدر زود آخر هفته شد، چقدر زود آخر ماه شد! اصلاْ سال رو بگو، چقدر زود تموم شد!

و نگرانیم که هنوز کلی کار مهم باقی مونده و باید انجامشون بدیم و البته باز هم درست نمیدونیم که چطوری و کی باید انجام بشن.

یکی از مهمترین دلایلی که باعث میشه ما این گلایه‌ها رو از زود و سریع گذشتن زمان و کمبود وقت داشته باشیم اینه که دقیقا نمیدونیم از زندگیمون چی می‌خواهیم و برای زمانمون هم برنامه‌ریزی درست و مناسبی نداریم.

خبر بد اینه که اگه مراقب نباشیم، خیلی راحت میتونیم دچار روزمرگی و کارهای تکراری و بدون برنامه بشیم و نتیجه‌اش این میشه که می‌بینیم که کلی وقت صرف  کارهای بیفایده کردیم ولی برای کارهایی که اصلی‌تر و مهم‌تر بودند وقت کافی نگذاشتیم.

اما خبر خوب اینه که برای اینکه بتونیم از زمان محدودی که در اختیار داریم بهتر و موثرتر استفاده کنیم می‌تونیم زمانمون رو به شکلی که خودمون هم باهاش راحت باشیم مدیریت کنیم.

الان هم که آخر ساله و خیلی خوبه که بتونیم سال جدید رو با نظم شخصی بیشتری شروع کنیم و از همون اول سال بدونیم که دقیقا از زندگیمون چی میخواهیم، و برای رسیدن به هدفها و خواسته هامون قصد داریم چه کارهای کوچک و بزرگی رو انجام بدیم.

یکی از ابزارهایی که میتونه برای این منظور به کمک ما بیاد، پلنرها هستند.

پلنرها میتونن دربرنامه‌ریزی، ثبت کارهایی که قراره انجام بشن، مدیریت زمان محدودمون، داشتن نظم شخصی بیشتر، و شکل دادن به عادت‌هایی که میتونن ما رو موفقیت نزدیک‌تر کنند به ما کمک کنن.

حتما توی کتابفروشی‌ها و لوارم‌تحریرفروشی‌ها هم انواع مختلف پلنرها رو دیدید، که البته قیمتهاشون هم چندان ارزون نیست.

میتونیم از اونها هم استفاده کنیم، اما خب به نظر ما، خودمون هم واقعا میتونیم با صرف اندکی وقت و قدری خلاقیت به خرج دادن، پلنرهای شخصی خودمون رو طراحی کنیم، بدون اینکه بخواهیم هزینه زیادی رو براش صرف کنیم.

ما چند نمونه پلنر رو – که البته اونها رو از سایتهایی مثل canva ایده گرفتیم – براتون طراحی کردیم و دوست داشتیم که اونها رو در این روزهای پایانی سال که داریم کم‌کم خودمون رو برای شروع پرانرژی یک سال جدید دیگه آماده می‌کنیم اینجا در اختیارتون بذاریم، تا اگه مایل بودین بتونین برای برنامه‌ریزیهای روزانه و هفتگی و ماهانه و سالانه‌تون در سال جدید یعنی همین سال 1401 – که امیدواریم سالی پر از سلامتی و شادی و موفقیت برای همه باشه – از اونها استفاده کنین.

کافیه اونها رو دانلود کنین، و به هر تعداد که دوست دارین یا موردنیازتون هست ازشون پرینت بگیرین.

یا حتی اگه نخواستین که دقیقا به این شکل ازشون استفاده کنین، میتونین با توجه به نیاز یا سلیقه خودتون از اونها ایده بگیرین و با کمی تغییر، پلنرهای شخصی خودتون رو طراحی کنین.

البته باید این توضیح رو بدیم که دوستانی میتونن این پلنرها رو دانلود کنند که عضو سایت آرتینا باشن و امتیاز فعالیتهاشون تا این لحظه، حداقل 30 باشه.

×کاربرانی که در سایت آرتینا حداقل 30 امتیاز داشته باشن، میتونن پلنرها رو با خرید این 30 امتیاز از لینک زیر دریافت کنند. 30 امتیاز کسر شده از کل امتیازات، برای فروشندگان عزیز بازار هنری آرتینا مجددا اضافه خواهد شد.
دانلود برای اعضای بالای 30 امتیاز

بقیه دوستان عزیزی هم که مایل به دانلود این پلنرها باشن، میتونن با خرید اشتراک سطح نقره‌ای (که مبلغش هم خیلی ناچیزه) به اونها دسترسی داشته باشن و اونها رو برای خودشون دانلود کنند.

×کاربرانی که دارای پلن یا سطح اشتراک نقره ای در سایت آرتینا هستند، میتونن پلنرها رو از لینک زیر دریافت کنند:
دانلود برای اعضای پلن نقره‌ای
tip

دوستان عزیز. یک نکته مهمی رو هم می‌خواستیم اینجا یادآوری کنیم.

اینکه خوبه این رو هم به یاد داشته باشیم که فقط داشتن چند پلنر یا هر ابزار دیگری، نمیتونه برای ما تضمین‌کننده یک برنامه‌ریزی درست باشه.

بهتره قبل از استفاده از اونها بدونیم که اصلا تعریف برنامه‌ریزی چیه، و از طرف دیگه این برنامه‌ریزی چه معنایی برای ما داره؟ و چرا ما نمیتونیم اونطور که دلمون میخواد برای پیشرفت در کارهامون برنامه‌ریزی درستی داشته باشیم؟

اگه دوست دارین که در این زمینه‌ها بیشتر بدونین و در موردش بیشتر فکر کنین تا بتونین برنامه‌ریزی بهتری به کمک این پلنرها یا هر ابزار دیگری برای سال جدیدتون داشته باشین، ما مطالعه این مطلب در متمم رو بهتون پیشنهاد می‌کنیم:

چگونه برنامه ریزی کنیم که آن را دوست داشته باشیم؟

نظر دهید

پاسخ دهید

آرتینا
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سبد خرید