ارسال رایگان برای سفارشات بیش از ۱۰۰ هزار تومان شرایط و قوانین پشتیبانی

تازه چه خبر؟

خبرهای داغ آرتینا در ماه‌های اخیر

فروردین 99

اگر دوست دارید بدانید این ماه چه خبر بود، یکی از خبرها این هست که، در بازار هنری‌مون سه محصول جدید و قشنگ و دوست‌داشتنی داشتیم. میخواین ببینین که چه دست‌سازه‌هایی بودند؟ علاوه بر اون، دو خبر دیگه هم داریم براتون...

اردیبهشت وخرداد 99

یک دوست هنرمند جدید به نام نگار داریم، که فروشگاه هنری‌ای ساخته به نام گلبرگ، و در زمینه ساخت دیوارکوبها و پیکسلهای گلدوزی و دریم کچرها فعالیت میکنه. یک خبر مهم هم داریم درباره تغییر اسم و دامین سایت.

تیر 99

باور ما اینه که هنرهای دستی با عشق ساخته می‌شن و هر کسی که یک دست‌سازه می‌خره انگار تکه‌ای از احساس و عشق سازنده‌‌اش رو با خودش به خونه میبره، پس فکر کردیم چه خوب می‌شه نام سایت را آرت‌تینا (آرتینا) بذاریم. به عبارتی یعنی: هنرهای دستی با عشق.

مرداد 99

بخش جدیدی به نام وینتج استور رو – با الهام از بخش وینتج در سایت اتسی – راه انداختیم. فعلا وینتج‌استور آرتینا به صورت محدود در زمینه اکسسوریها و زیورآلات و بدلیجات و کتابها و مجلات وینتج فعالیت خواهد کرد.

شهریور و مهر 99

دو هنرمند عزیز جدید - راچدیل و نرسا - به آرتینا پیوستند. هنرمندان آرتینا چند دست‌سازه و محصول هنری جدید به فروشگاه‌های هنری‌شون اضافه کردند. بخش جدیدی هم در سایت داریم با عنوان سوالات متداول.

آبان و آذر 99

10 آبان 1399 یکسال شد که آفرنگ، یکی از بهترین دوستان هنرمندمون همراه‌مون هست. یه دوست جدید به نام نسترن. چند محصول زیبای دست ساز از آفرنگ و هنرهای من و دوستام در بازار هنری.
خرید هدیه‌های یلدایی زیبا برای شب یلدا

دی و بهمن و اسفند 99

توی این مدت، دوستان هنرمندمون “آفرنگ” و هنرهای من و دوستام“، چند تا محصول جدید از دست‌سازه‌های قشنگ و دوست‌داشتنی خودشون رو به ویترین فروشگاهشون اضافه کردند.

فروردین و اردیبهشت 1400

اپلیکیشن آرتینا برای افرادی که با اپ‌ها راحت‌ترن و دوست دارن محصولات رو توی اپ ببینن و از طریق اپ سفارش بدن، از طریف لینک زیر قابل نصب هست...

آرتینا
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سبد خرید