ارسال رایگان به سفارشات بیش از ۱۰۰ هزار تومان شرایط و قوانین پشتیبانی

تازه چه خبر؟

خبرهای داغ آرتینا در ماه‌های اخیر

فروردین 99

اگر دوست دارید بدانید این ماه چه خبر بود، یکی از خبرها این هست که، در بازار هنری‌مون سه محصول جدید و قشنگ و دوست‌داشتنی داشتیم. میخواین ببینین که چه دست‌سازه‌هایی بودند؟ علاوه بر اون، دو خبر دیگه هم داریم براتون...

اردیبهشت وخرداد 99

یک دوست هنرمند جدید به نام نگار داریم، که فروشگاه هنری‌ای ساخته به نام گلبرگ، و در زمینه ساخت دیوارکوبها و پیکسلهای گلدوزی و دریم کچرها فعالیت میکنه. یک خبر مهم هم داریم درباره تغییر اسم و دامین سایت.

تیر 99

از آنجایی که باور ما این است که هنرهای دستی با عشق ساخته می‌شوند و هر کسی که یک دست‌سازه یا هنر دستی را می‌خرد گویی تکه‌ای از احساس و عشق سازنده‌ی آن را با خود به خانه برده است، فکر کردیم پس چه خوب می‌شود که نام سایت را آرت تینا بگذاریم. به عبارتی یعنی: هنرهای دستی با عشق. و بعد دیدیم که ترکیب آن تبدیل به اسم زیبای آرتینا می‌شود.

مرداد 99

بخش جدیدی به نام وینتج استور رو – با الهام از بخش وینتج در سایت اتسی – راه انداختیم. فعلا وینتج‌استور آرتینا به صورت محدود در زمینه اکسسوریها و زیورآلات و بدلیجات و کتابها و مجلات وینتج فعالیت خواهد کرد.

شهریور و مهر 99

دو هنرمند عزیز جدید - راچدیل و نرسا - به آرتینا پیوستند. هنرمندان آرتینا چند دست‌سازه و محصول هنری جدید به فروشگاه‌های هنری‌شون اضافه کردند. بخش جدیدی هم در سایت داریم با عنوان سوالات متداول.

آبان و آذر 99

10 آبان 1399 یکسال شد که آفرنگ، یکی از بهترین دوستان هنرمندمون همراه‌مون هست. یه دوست جدید به نام نسترن. چند محصول زیبای دست ساز از آفرنگ و هنرهای من و دوستام در بازار هنری.
خرید هدیه‌های یلدایی زیبا برای شب یلدا

آرتینا
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0