ارسال رایگان به سفارشات بیش از ۱۰۰ هزار تومان شرایط و قوانین پشتیبانی

این هفته چه خبر؟ – هفته اول آذر

0

شاید بهتر باشد این بار به جای این هفته چه خبر؟ بگوییم: این هفته ها چه خبر؟ - چون از آخرین باری که این مدل نوشته ها را منتشر کردیم، زمان زیادی می گذرد. شاید از این پس این خبرها را در فرمت جدیدی منتشر کنیم و البته هنوز به نظر قطعی در این مورد نرسیده ایم. اگر موافق باشید فعلا چند خبر مربوط به روزها و هفته های گذشته را بدون قرار گرفتن در قالب خاصی، با هم مرور کنیم:

1- توی روزها و هفته‌های اخیر، فروشگاه جدید دیگری در بازار هنری مداد رنگی افتتاح شد:

فروشگاه آفرنگ

شاید در این مدت، این فروشگاه و محصولات دستی قشنگش را دیده باشید.

اگر هم ندیده‌اید از شما دعوت می‌کنیم اگر حوصله داشتید، سری به این فروشگاه (و همچنین فروشگاه هنرهای من و دوستام) و کلاً همه محصولات بازار هنری بزنید.

اگر هم با نظرات و امتیارات‌تان به محصولات این بازار و هنرمندان خانگی عزیزش، آنها را در ارزیابی کارشان کمک کنید که خیلی بیشتر ما را خوشحال کرده‌اید.

2- در این مدت اخیر یک سری بخش‌ها و امکانات جدیدی را به مداد رنگی اضافه کردیم. شاید الان تک‌تک شان یادمان نیاید اما چند تا از آنها را خدمت‌تان اعلام می‌کنیم:

  • بخش فروم، و گفت‌و‌گو را ایجاد کردیم. که هر کسی علاقمند باشد می‌تواند در این گفت‌و‌گوها شرکت کند یا اصلاً خودش، بحث جدیدی را شروع کند و منتظر نظر دیگران بماند.
  • برای مداد رنگی، یک گفت‌و‌گوی محدود هوشمند با کاربرانش درست کردیم که آن‌ها را در تصمیم‌گیری برای خرید راهنمایی و یاری کند. شما هم می‌توانید اگر دوست داشتید با کلیک بر روی آیکون سبد خرید سمت راست پایین صفحه، کمی با او حرف بزنید.
  • در برگه‌ی پشتیبانی، و همچنین برگه‌ی شرایط و قوانین ساخت فروشگاه هنرهای دستی، سعی کردیم به برخی سوال‌هایی که فکر می‌کردیم شاید برای کاربران‌مان پیش می‌آید پاسخ بدهیم. و البته به مرور آن را تکمیل‌تر هم خواهیم کرد.
  • یک فرم تماس با ما در اختیار کاربران قرار دادیم تا اگر جواب سوالات‌شان را در برگه‌هایی که بالاتر به آنها اشاره کردیم نیافتند، یا کلا نظر یا پیشنهادی در مورد مداد رنگی دارند، آن را از این طریق با ما در میان بگذارند.
  • بخشی جدید با عنوان نکته‌ی آموزنده و الهام‌بخش روز ایجاد کردیم که دوست داریم آن را هر روز یا هر چند روز یکبار با جمله‌ی زیبا، آموزنده و الهام‌بخش از یک کتاب یا نویسنده یا هنرمند به‌روز کنیم.
  • امکان ارسال هدیه از طریق تکمیل فرم ارسال هدیه را در فروشگاه‌های مداد رنگی را ایجاد کردیم. که در برگه ی درباره مداد رنگی به آن اشاره کردیم و آنجا در موردش توضیح داده‌ایم.
  • سیستم امتیاز و پاداش را برای کاربران مداد رنگی فعال کردیم. که توضیح بیشتر آن را هم می‌توانید در برگه‌ی پشتیبانی بخوانید.

3- یکی دیگر از خبرهای این روزهایی که گذشت، قطعیِ یک هفته‌ای اینترنت بود.  در کنار تمام اتفاقات تلخی که در این روزها سرزمین‌مان رخ داد، تجربه‌ی تلخی بود. خیلی تلخ. بگذریم…

 

خوب… فکر می‌کنیم تا اینجا به اهمّ اخبار مداد رنگی در هفته های اخیر اشاره کردیم.

پس تا یک “این هفته چه خبر؟ِ” دیگر، لطفاً مراقب خودتون باشید.

خوشحال میشیم بدونیم چی توی فکرت می‌گذره :) اگه نظری داری لطفاً باهامون در میون بذار

خوشحال میشیم نظرت رو بدونیم

آرتینا
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0